Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 45" Дніпровської міської ради
 
49087, вул. С.Ковалевської, 88-А ,м.Дніпро, УКРАЇНА kzoszch45@ukr.net, 056 724-54-08

Ура! Канікули!

27 жовт. 2017
План виховної роботи школи під час осінніх канікул.

 

План

загальношкільних заходів

КЗО «СЗШ № 45»

на осінні канікули

2017 – 2018 навчальний рік

 

Назва заходу

Клас

Місце проведення

Час проведення

Відповідальні

30.10.2017

1 – 4 класи

 

Конкурс поробок «Осіннє листя»

1 -В

Каб. № 9

09.30

Шелковська О.С.

 

Гурток «Сувенір»

2 - Г

Каб. № 7

09.30

Хоменко Л.В.

 

Конкурс малюнків «Осінній сувенір»

3 - Г

Каб. № 12

10.00

Лебеденко О.М.

 

Розважальна гра «Крокодил» 

4- А

Каб. № 28

10.00

Тихонова Р.І

 

Екскурсія до зоологічного музею

1- А

 музей

11.00

Дацків Е.В.

 

Веселі старти

4 кл.

Спортивна зала

12.00

Козир Т.Ю.

           

5 – 8 класи

 

Екскурсія до аерокосмічного центру

7- Б

Аерокосмічний центр

09.00

Сушкова В.Г.

 

Вікторина до Дня Українського Козацтва «Ми роду козацького діти, землі української цвіт»

 

5 - 6

 

Бібліотека

 

10.00

Полив’яна І.М.

Чабаненко О.В.

 

Відвідування меморіалу з покладанням квітів до річниць визволення міста та України від фашистських загарбників

7- А

8- Б

8- В

Меморіал

10.00

Білоусова Т.О.

Полякова О.В.

Степанчук Н.Л.

 

Засідання клубу «Знавці математики»

5- А

Каб. № 39

10.30

Нашиван Н.В.

 

Підготовка номерів до конкурсу художньої самодіяльності

8- А

Каб. № 44

11.00

Ільченко Т.З.

 

Змагання з настільного тенісу

5 кл.

Спортивна зала

13.00   

Панкратова О.С.

           

9 – 11 класи

 

Тренування з волейболу

9 - 11

Спортивна зала

10.00

Софілканич Ю.В.

 

Розважальна гра « Дари природи»

9 - Б

Каб. № 26

11.30

Соколова Н.О.

 

Відвідування ВНЗ з метою профорієнтації

11- А

11- Б

Академія будівництва

12.00

Кудрявцева Е.Д.

           

31.10.2017

1 – 4 класи

 

Гра «Найрозумніший»

3-Г

Каб. № 12

09.30

Лебеденко О.М.

 

Кросворди для знавців природи

4-В

Каб. № 29

09.30

Твилиньова В.О.

 

Вікторина «У світі казок»

2- Б

 Каб. № 31

10.00

 Дришлюк З.В.

 

Загадки, вірші про осінь

1-4

 

Бібліотека

 

10.00

Полив’яна І.М.

Чабаненко О.В.

 

Веселі старти

3 кл.

Спортивна зала

12.00

Козир Т.Ю.

5 – 8 класи

 

Змагання з настільного тенісу

6 кл.

Спортивна зала

10.00

Лисенко Т.В.

 

Відвідування Ігроленду

5 -В

 Ігроленд

10.00

Міщенко О.М.

 

Шахматно  - шаховий турнір

7- В

   Каб.№ 16

10.00

 Давидова Т.І.

 

Свято «Осінні розваги»

6- А

Каб.№ 17

10.30

Немченко І.З.

 

Підготовка номерів до конкурсу художньої самодіяльності

8- В

Каб. № 37

10.30

Степанчук Н.Л.

 

 Екскурсія до Історичного музею

 6- Б

 музей

11.00

Громова С.М.

           

9 – 11 класи

 

Підготовка номерів до конкурсу художньої самодіяльності

    9 - А

  Каб.№ 13

   12.00

          Конох С.М.

 

Тренування з волейболу

9 - 11

Спортивна зала

13.00

Панкратова О.С.

 

 

 

 

 

 

01.11.2017

1 – 4 класи

 

Екскурсія до м. Харкова

3- Б

5- Б

5- В

7- Г

10- А

 М. Харків

07.00

Чугунова Л.М.

Хохлова Н.П.

Софілканич Ю.В.

Міщенко О.М.

Бабаян А.Г.

Мельник Г.С.

 

 Конкурс «Осінні аплікації»

2-А

Каб. № 27 

09.30

Савьолова О.В.

 

Виставка малюнків «Осінні барви»

4- Б

Каб. № 48

10.00

Стасенко І.А.

 

Знайомство читачів із творчістю Г.Х.Андерсена

3-4

 

  Бібліотека

 

11.00

Полив’яна І.М.

Чабаненко О.В.

 

Спортивні змагання «Веселі старти»

2 кл.

Спортивна зала

   12.00

         Козир Т.Ю.

 

 

 

 

 

 

5 – 8 класи

 

Змагання з настільного тенісу

7 кл.

Спортивна зала

10.00

Софілканич Ю.В.

 

Відвідування роллердрому

6-А

Роллердром

   10.00

         Немченко І.З.

 

Підготовка номерів до конкурсу художньої самодіяльності

7- А

Каб. № 42

11.00

Білоусова Т.О.

 

 Підготовка номерів до конкурсу художньої самодіяльності

 6- В

Каб. № 24

12.00

Айнатаєва М.Ю.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9 – 11 класи

 

Свято «Осінні розваги»

9- Б

    Каб. № 26

    10.30

Соколова Н.О.

 

Тренування з волейболу

9 - 11

Спортивна зала

13.00

Лисенко Т.В.

 

 

 

 

 

 

02.11.2017

1 – 4 класи

1

Конкурс поробок «Осінній пейзаж»

1- Б

Каб. № 51

    09.30

       Олійник А.Є.

2

Свято «День іменинника»

3- В

«Вавілон»

    09.30

       Оніщенко Н.І.

3

Прогулянка парком

2- А

 парк

   10.30

       Савьолова О.В.

4

Екскурсія містом

2- В

місто

   10.00

        Гаврюк К.О.

5

Спортивні змагання «Веселі старти»

1 кл.

Спортивна зала

   12.00

          Козир Т.Ю.

5 – 8 класи

6

 Засідання учнівського самоврядування

5- 8 кл.

  Каб. № 23

10.00

Чугунова Л.М.

7

Змагання з футзалу

5 кл.

Спортивна зала

10.00

 

Панкратова О.С.

8

 Змагання з настільного тенісу

8 кл. 

Спортивна зала

 13.00

Софілканич Ю.В.

9 – 11 класи

 

9

 Засідання учнівського самоврядування

9- 11 кл.

   Каб. № 23

10.00

Чугунова Л.М.

 

10

 

 

 

 

 

 

             

    

        03.11.2017

 

         1 – 4 класи

 

1

Спортивні змагання «Осінні естафети»

3- А

Каб. № 30

    09.30

        Мухіна Т.М.

 

 

2

Відвідування роллердрому

2-А

 роллердром

   10.30

       Савьолова О.В.

 

 

3

 

Подорож  казками.  Малюнки до улюблених казок.

 

1 - 4

 

Бібліотека

 

10.00

Полив’яна І.М.

Чабаненко О.В.

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

5 – 8 класи

5

  Відвідування лазерних боїв «Лазертаг»

 7- А

8- В

 Лазертаг

10.00

Білоусова Т.О.

Степанчук Н.Л.

 

6

Змагання з футзалу

6 кл.

Спортивна зала

10.00

 

Панкратова О.С.

 

7

Змагання з футзалу

 

7 кл.

Спортивна зала

12.00

 

Лисенко Т.В.

 

8

 

 

 

 

  

         9- 11 класи

 

 

9

 Змагання з настільного тенісу

9- 11 кл. 

Спортивна зала

 13.00

Софілканич Ю.В.

 

 

10