Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 45" Дніпровської міської ради
 
49087, вул. С.Ковалевської, 88-А ,м.Дніпро, УКРАЇНА kzoszch45@ukr.net, 056 724-54-08

ЗВІТ директора

Звіт директора КЗО «СЗШ №45» ДМР

перед батьківською громадськістю

за 2016 -  2017 н.р.

    Навчально – виховний процес в 2016 – 2016 навчальному році було організовано відповідно до навчального та річного планів роботи школи.

   На 1 вересня   2016  року в школі навчалися 950 учнів в 32 класах, а  станом на 26 травня 2017  року учнів було 949 .  Проектна  потужність школи 1080 учнів. Починаючи з 2013 року кількість учнів збільшилась з  830 до  950 учнів  (на 01.09.2016 року), а середня наповнюваність класів зросла з 27,7 до 29, 9 учнів.

         В школі навчаються 43 учня зі Східних та Південних регіонів.

В 2017 році свідоцтво про базову середню освіту отримали 46 учнів,   атестати звичайного зразка про повну середню освіту отримали 33 учнів.

Для задоволення освітніх потреб учнів у школі працювали:

3 групи продовженого дня,  які відвідували 90 вихованців  1-4 класів;

Влітку на базі школи працював   дитячий табір відпочинку з денним перебуванням «Веселка»,  де оздоровилися  100  учнів.

   У 2016 - 2017 н.р. на індивідуальному навчанні знаходилось 2 учня – Біланов Ілля 5А клас,  Стельмах Олександр 11 А клас. Всі учні 1-8,10 класів атестовано та переведено  до наступних класів. За  підсумками навчальних досягнень якість знань з навчальних предметів становить 42,8%; 2-4 класи – 69% ; 5-9 класи – 26%, 10-11 класи – 31% .

В 2016 -2 017н.р. в школі працювали 56 педагогів.   

В 2016 – 2017н.р. педагоги школи працювали над ІІ етапом обласного  науково - методичного проекту «Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства» та шкільною науково – методичною темою «Створення сприятливих умов для навчання та соціального розвитку учнівської молоді».

  Атестацію в цьому році пройшли 7 педагогів:  присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст І категорії» -  1 педагогам «Спеціаліст ІІ категорії» -  1 педагогам; «Спеціаліст вищої  категорії» - 3 педагогам; відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії » та звання «вчитель – методист» – 2 педагоги;

  Протягом навчального року особливу увагу приділяли роботі з творчо обдарованою молоддю. Учні школи приймали участь у І-ІІІ  етапах Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Учні школи мають такі результати:

Районні олімпіади:

І місце - 9 учнів (російська мова і література, хімія,  історія; ОТМ, фізика, правознавство);

ІІ місце -   19 учнів  (правознавство, географія, фізика, російська мова і література, хімія, біологія,  математика, історія, ОТМ)

ІІІ місце    - 17 учнів   (російська мова і література, українська мова і література, хімія, біологія, географія,  інформатика, англійська мова, історія).

Міські олімпіади:

ІІ місце -  1 учень  ( з історії);вчитель Громова С.М.

ІІІ місце – 6 учнів ( 1 – хімія, 1 – ОТМ, 1- російська мова і література, 2 – географія). Вчителі: Білоусова Т.О., Леус Т.А., Хода Г.Ф., Фролова Т.К.

Обласні олімпіади:

І місце  - 1 учня, Кучерова Марія (російська мова і література), вчитель: Білоусова Т.О.

 Маємо переможців та призерів в інтелектуальних конкурсах «Левеня», «Колосок», «Кенгуру», «Бобер», «Геліантус», «Соняшник», «Патріот», «Грінвіч».

Міський етап конкурсу «Собори наших душ» -  2 переможці (І місце в номінації «Музичне  мистецтво», І місце в номінації « Поезія»); обласний етап конкурсу «Собори наших душ» -  1 переможць (І місце в номінації «Образотворче   мистецтво»;

Маємо переможців міських конкурсів «Зоряна веселка», акції «Годівничка»;

Міські змагання з настільного тенісу (ЮНІСЕФ) – І місце;

Міські змагання з  футболу (ЮНІСЕФ) – І місце; обласні змагання з  футболу (ЮНІСЕФ) – І місце. Першість України з футболу (ЮНІСЕФ) – V місце;

Міські змагання з  волейболу (ЮНІСЕФ) - ІV місце;

Конкурс «Олімпійське лелеченя» - ІV місце;

Олімпійська вікторина - ІV місце;

Вчителі навчального закладу приймали участь у обласному конкурсі

на кращий освітянський блог, у  ІІ обласному конкурсі на кращий                    дистанційний курс, у ІІІ етапі Конкурсу педагогічної майстерності «Сучасний урок» в номінації «Хімія» Всеукраїнському конкурсі «Відеоматеріалів» (Лауреат конкурсу).

 Стаття вчителя хімії Леус Т. А. «Інформаційно-комунікаційні технології. Медіаосвіта» надрукована в науково-методичному журналі «Хімія» (№ 3-8 2017 р.)

Районні конкурси та змагання:

·        Математичний брейн-ринг – І місце;

·        Інтелектуальний конкурс «Формула успіху» - ІІ місце;

·        Спортивне багатоборство - І місце;

·        Конкурс «Олімпійське лелеченя» - І місце;

·        Олімпійська вікторина - І місце;

·        Легкоатлетичне  чотириборство  – ІІ місце;

·        Змагання з волейболу – ІІ місце;

·        «Шкіряний м’яч» (2006 р. н.) – ІІ місце;

·        «Шкіряний м’яч» (2007 р. н.) – ІІ місце;

·        Дитячий фестиваль «Зоряне коло» - ІІ місце.

         У 2016/2017 навчальному році педагогічний колектив закладу здійснював виховну роботу відповідно до єдиної педагогічної теми: «Соціалізація учнівської молоді в умовах реформування та гуманізації освіти», головною метою якої є формування морально – духовної, життєво компетентної особистості, яка успішно реалізується в соціумі як громадянин, сім’янин, професіонал. Виховна мета є спільною для всіх ланок системи виховання та є критерієм ефективності виховного процесу.

         Виховний процес здійснювався передусім з метою формування в учнів громадянської відповідальності і правової самосвідомості, духовності і культури, ініціативності, самостійності, толерантності, здатності до успішної соціалізації в суспільстві і активної адаптації на ринку праці, а також створенню сприятливих умов для вільного розвитку творчої особистості учнів.

         Зусилля педагогічного колективу школи були також спрямовані на національно – патріотичне виховання дітей, розвиток їх громадянських цінностей.

          У 2016 - 2017 навчальному році для реалізації даної мети в школі  виховна робота серед неповнолітніх проводилась за 7-ма існуючими у виховній роботі напрямками: національно – патріотичне виховання, превентивне виховання, фізичне виховання, художньо - естетичне виховання, екологічне виховання, підготовка підростаючого покоління до дорослого, сімейного життя, професійна орієнтація  та до профільна підготовка.

             Особлива увага приділялась превентивному та морально-правовому вихованню учнів школи, спрямованому на попередження злочинів, правопорушень, бездоглядності дітей та насильства в родинах.

У 2016- 2017 навчального року в школі, згідно плану виховної роботи,  проведено:

-        05.09.2016, 22.09.2016, 20.10.2016, 21.11.2016, 22.12.2016, 26.01.2017, 23.02.2017, 23.03.2017, 20.04.2017, 18.05.2017 року – шкільні засідання ради профілактики правопорушень;

-        постійно проводяться рейди «Урок», «Діти вулиці», «Димок».        

       Постійно велась робота з учнями, що стоять на  внутрішньошкільному   обліку (9 учнів)  та  з родинами, що опинилися в складних життєвих обставинах  (1 родина). 

З учнями та їх батьками  були  проведені профілактично – роз’яснювальні   бесіди з залученням спеціалістів

Панасюк А.Ф. – інспектор СПП Індустріального РВ;

старшим інспектором СПП  Індустріального ВП Самойленком  Ю.І. -       інспектором  СПП  Індустріального ВП Шведовою О.Ю

спеціалістом відділу соціальної  роботи  ЦСССДМ  Дмитрик О.М.

Районним практичним психологом  Канцур А.А. протягом 2016- 2017 навчального року (кожного вівторка)  проводилися групові заняття з  учнями, що перебувають на внутрішньо шкільному обліку, та з учнями, що потребують особливої педагогічної уваги.

     В 2016– 2017 навчального року  проведено батьківські всеобучі за

     темами:

-        15.09.2016 року відбувся батьківський всеобуч на тему: «Аналіз роботи школи за 2015- 2016 навчальний рік та організований початок 2016 – 2017 навчального року».

-        22.12.2016 року батьківський всеобуч на тему: «Виховуємо дитину в сім`ї. Превентивне виховання».

-        16.02.2017 року – «Педагогічні основи правового виховання дітей»

-        13.04.2017 року – «Єдність вимог школи і сім’ї »

         Значна робота педагогічним колективом школи проводиться з національно – патріотичного виховання учнівської молоді в руслі державного патріотизму, на прикладах подвигів старшого покоління в роки Другої світової війни, вихованню патріотичних почуттів.

         В школі працюють:

Штаб національно-патріотичного виховання

Гуртки національно – патріотичного напрямку: «Влучний стрілок» (керівник Шульга Д.А.), «Юні екскурсоводи» (керівник Фролова Т.К.), «Школа безпеки» ( керівник Конох С.М.).

Кімната бойової слави (керівник кімнати Фролова Т.К.).

            Проводиться також робота по залученню дітей в позаурочний час організованим дозвіллям.

Протягом року в школі працювали гуртки:

-        «Інспектори дорожнього руху» (керівник Чугунова Л.М.);

-        «Лідер» (керівник Чугунова Л.М.);

-        «Юні екологи» -  (керівник Соколова Н.В.);

-        «Квілінг», «Орігамі», «Етнолялька»  (керівник Гогіна Н.В.);

-        «Лікарські рослини», «Фітодизайн» (керівник Чубенко І.В.);

-        «Вступ до теорії держави» (керівник Полякова О.В.);

-        «Здоровим будь» (керівник Козирь Т.Ю.);

-        «Волейбол» (керівник Панкратова О.С.);

-        «Шахи» (керівник Лисенко Т.В.).

-        Вчителі української мови та англійської мови проводять гурткову роботу з предметів.

-        За домовленістю на базі школи працюють спортивні секції - дзюдо, тхеквандо, футбол, настільний теніс, дитячо – юнацький центр «Штурм».

             -   міський тур  літературно – мистецького свята «Собори наших душ» (Єгорова Марія, учениця 5 – Б класу,  переможець міського етапу; Скороход Марина, учениця 10- А класу – переможець міського етапу, Сорокіна Ірина, учениця 9- Б класу – переможець обласного етапу, Тахтарова Марія, учениця

6- А класу – переможець міського етапу);

            -   міський етап природоохоронної трудової акції «Годівничка»

(Коренська Таісія, 5- Б клас, ІІІ місце, Гавриляка Андрій, 5- Б клас, переможець районного етапу, Бакун Анастасія, 6- А клас, переможець районного етапу);

             -  Всеукраїнський конкурс - виставка «Новорічна композиція» (Коренська Таісія, 5- Б клас, активна участь в обласному етапі, В’язова Аріна, 5- Б клас, активна участь в обласному етапі);

                - Обласний етап Всеукраїнської трудової акції «Духовні скарби України» (Кузьміна Єлизавета, 7- Б клас, активна участь).

  Згідно річного плану роботи  в школі проводились такі свята та класні години:

Свята:

-        Свято першого дзвоника;

-        Флеш- моб до Всесвітнього дня Миру «Голуб миру»( 9- А, Б, 10- А, Б класи, відповідальна Чугунова Л.М.);

-        Святковий концерт до Дня вчителя;

-        Виставки малюнків та стіннівок: «День міста», «Правила дорожнього руху»,  «Мирне небо України»; «Козацькому роду нема переводу», «Ми за здоровий спосіб життя», «Права та обов’язки дітей», «З Днем Святого Миколая»,  «З новим роком»  ( 1-11 класи, відповідальні Чугунова Л.М., класні керівники.);

-        Виставка ляльок – мотанок);

-        Виставка  поробок «Обереги домівок»;

-        Виставка поробок із природного матеріалу;

-          Виставка поробок «Різдвяний вертеп»;

-        Фестиваль дитячої творчості «Школа має таланти» ( 1 – 11 класи);

-        «Посвята в першокласники» ( 1- А, Б, В, Г класи);

-        Свято осені ( 2- 4  класи);

-        Відкритий виховний захід «Ми відповідальні за тих, кого приручили» (2- Г клас, класовод Лебеденко О.М.);

-        Відкрита класна година «День партизанської слави» (6- Г клас, класний керівник Бабаян А.Г.);

-        Відкритий виховний захід «Посвята в старшокласники» (10- А клас, класний керівник Лєус Т.А.);

-        Відкритий виховний захід до До роковин трагедії Бабиного Яру (Фролова Т.К.)

-        Відкритий виховний захід до річниці пам'яті жертв голодомору (10- А клас, класний керівник Лєус Т.А.);

-        Відкритий виховний захід «Посвята в козачата» ( 5- Б клас, класний керівник Громова С.М.);

-        Спортивні змагання «Козацькі забави» ( 1- 4 класи, вчитель Козир Т.Ю.);

-        Виховний захід до  Дня ГІДНОСТІ І СВОБОДИ (Падалка Л.Л. та Чугунова Л.М.)

-        Єдиний урок до Дня пам'яті жертв Голокосту та Дня пам'яті героїв Крут

-        Єдиний урок до Дня Соборності України

-        Виховний захід до  Дня вшанування пам'яті героїв Небесної сотні (Падалка Л.Л. та Чугунова Л.М.)

 

 -       Виховний захід до  Дня пам’яті  та примирення “1939-1945. Ніколи знову”

         Учні школи брали участь у районних та міських спортивних змаганнях:

Район

«Шкіряний м’яч», 2005 рік» - ІІ місце;

«Шкіряний м’яч», 2006 рік» - ІІ місце;

«Волейбол» - ІІ місце.

Місто

«Олімпійська вікторина» - ІV і VІ місця;

«Олімпійське лелеченя» - ІV місце.

ЮНІСЕФ

«Волейбол»

«Настільний теніс».

-        Участь в акції «Хай Ангели тебе оберігають »- виготовлення оберегів для воїнів АТО ( 6- А клас, класний керівник Білоусова Т.О.);

-        Волонтерська допомога дітям Донеччини – участь в проекті Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату «Діти – дітям»  (грудень 2016 року, відповідальні Чугунова Л.М., класні керівники).

         Учні школи відвідали меморіальний комплекс на Але́ї Геро́їв Небе́сної Со́тні в місті Києві .

         Усі педагоги школи докладають багато зусиль, щоб виховати справжніх громадян України, людей, спроможних увійти у нове життя, та йти обраним шляхом. Отже, виховна робота в закладі носить системний характер і забезпечує виховання молодого покоління, здатного задовольняти вимоги сучасного суспільства.

 

На виконання наказу управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради від 15.05.2017 № 342 «Про  дотримання  чинного законодавства  щодо  отримання, використання    та  обліку  благодійних  (добровільних)  внесків  від  юридичних  та  фізичних  осіб»  в навчальному закладі вжито наступних заходів:

усіма  учасниками  навчально-виховного  процесу забезпечено неухильне виконання чинного законодавства    щодо  отримання, використання  та  обліку  благодійних  (добровільних)  внесків  від  юридичних  і  фізичних  осіб;

працівникам школи заборонено  збір  будь-яких  коштів  (благодійної  допомоги, кошти  на  харчування, фонди  класів, груп  тощо);

інвентаризаційна  комісія    своєчасно  виявляє  та  оприбутковує  товари, роботи  і  послуги, надані  навчальному  закладу  як  благодійна  допомога;

серед  педагогічної  громадськості проводиться  відповідна  роз'яснювальна  робота  щодо  заборони  примусового  стягнення  коштів  з  батьків  у  вигляді  благодійних  внесків;

забезпечено  постійне  інформування  громадськості  про  надходження  та  використання  благодійних  внесків  шляхом  розміщення  відповідних  матеріалів  на  сайті  школи  та  на  інформаційному стенді у вестибюлі школи;

систематично, не  рідше  одного  разу  на  півріччя, та щорічно після закінчення навчального року  проводиться  звітування  про  використання  бюджетних  та  благодійних  коштів  перед  педагогічною та  батьківською  громадськістю.

З метою вдосконалення навчально-матеріальної бази та забезпечення функціонування закладу батьківським фондом надано для використання наступні товари:

1.     Страховий поліс МНС     809,1 грн.

2.     Канцтовари    1336,15 грн.

3.     господарчі товари  6695,19 грн.

4.     медикаменти  951,58 грн.

5.     учнівська дошка     1465 грн.

6.     учнівські стільці      852 грн.

7.     лампа    80 грн.

8.     ДСП для ремонту вбиральні    3160 грн.

9.     клей пва         36 грн.

10.           облікові картки  150 грн.

11.           придбання та доставка штор         3563,2 грн.

12.           Стенд «Ними пишається школа»   813 грн.

13.           нитки та тесьма для штор     316,4 грн.

14.           репозитарій підручників      24 грн.

15.           будівельні матеріали   1694,2 грн.

 

та сплачені послуги:

16.           Обслуговування оргтехніки          5185 грн.

17.           Послуги копіювання    33 грн.

18.           Поточний ремонт школи      1824 грн.

19.           Ремонт труби у підвалі         1850 грн.

20.           Експертиза технічного стану електричної та побутової техніки145 грн.

21.           послуги пошти   13,6 грн.

22.           вимірювання кабельних ліній та електрообладнання        696 грн.

23.           реєстрація статуту       420 грн.

24.           банківські послуги       32,3 грн.

25.           фотопослуги       181 грн.

26.           організація та проведення позашкільних заходів    573 грн.

27.           транспортні послуги   200 грн.

28.           техпідтримка сайту школи   1000 грн.

29.           промивка та чистка зовнішньої каналізаційної системи    2300 грн.

30.           переплетення річного плану 75 грн.

31.           виготовлення печатки та штампу  300 грн.

32.           Послуги охорони        30500 грн.

 

 

 

Звіт директора КЗО «СЗШ №45»

перед батьківською громадськістю

за 2015  2016 н.р.

    Навчально – виховний процес в 2015 – 2016 навчальному році було організовано відповідно до навчального та річного планів роботи школи.

   На 1 вересня   2015  року в школі навчалися 914 учнів в 30 класах, а  станом на 27 травня 2016  року учнів було 904 .  Проектна  потужність школи 1080 учнів. Починаючи з 2013 року кількість учнів збільшилась з  830 до  950 учнів  (на 01.09.2016 року), а середня наповнюваність класів зросла з 27,7 до 29, 7 учнів.

   В школі навчаються 43 учня зі Східних та Південних регіонів. З цими  учнями проводиться реабілітаційна робота за програмою психосоціальної підтримки «Знаю. Вмію. Роблю.»

В 2016 році свідоцтво про базову середню освіту отримали 84 учні ( 2 учня з відзнакою - Баранець Ольга та Кучерова Марія),  атестати звичайного зразка про повну середню освіту отримали 30 учнів. За  результатами ЗНО Литвиненко Злата та Степаненко Вікторія не підтвердили атестати з відзнакою.

Для задоволення освітніх потреб учнів у школі працювали:

{C}-         3 групи продовженого дня,  які відвідували 90 вихованців  1-4 класів;

{C}-         Влітку на базі школи працював   дитячий табір відпочинку з денним перебуванням у ІІ зміни «Веселка» та «Райдуга»,  де оздоровилися  110  учнів.

{C}-         факультативні курси:

{C}-         «Місто мого дитинства» (5 класи),

{C}-         «Цікава математика» (6 класи),

{C}-          «Етнографія», «Пізнаємо Україну», «Хімія в побуті» ( 8 класи),

{C}-          «Рідний край» ( 9 класи),

{C}-         «Світ юридичних професій», «Права людини в Україні»,  «Конституційне право України», «Основи споживчих знань», «Політична географія», «Гіди - перекладачі», «Історія рідного краю. Дніпропетровщина» (10-11 класи).

   У 2015-2016 н.р. на індивідуальному навчанні знаходилось 2 учня – Мухіна Вікторія 5Г клас,  Стельмах Олександр 10 А клас. Всі учні 1-8,10 класів атестовано та переведено  до наступних класів. За  підсумками навчальних досягнень якість знань з навчальних предметів становить 42,8% (329 учнів): 2-4 класи – 69% (200 учнів), 5-9 класи – 26% (109 учнів), 10-11 класи – 31% (20 учнів).

 Випускники 11 класу  2016 року проходили ЗНО з наступних предметів:

Предмет

Кількість

учнів

Результати ДПА

(якість)

Результати ЗНО (якість)

Не подолали поріг (до 100 балів)

 

Рейтинг в районі

Українська мова і література ( обов’язково)

30

70%

40%

2  учня

ІV

Математика

ДПА

16

 

27%

 

1 учень отримав 3 бали.

 

ЗНО

21

 

19%

1 учень

VІІ

Історія України

ДПА

14

14%

 

1 учень

 

ЗНО

24

 

20,5%

2 учня

VІІ

Географія

7

 

42,9%

0

ІІ

Фізика

3

 

0

0

VІІІ

Біологія

7

 

28,6%

0

ІІІ(школи  № 45, 118)

Англійська мова

16

 

31%

0

ІІІ

Хімія

2

 

50%

0

І (школи№ 45,147,47,63)

     В 2015-2016  н.р. в школі працювали 56 педагогів, практичний психолог.    В 2015 – 2016 н.р. педагоги школи працювали над І етапом обласного  науково- методичного проекту «Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства» та шкільною науково – методичною темою «Створення сприятливих умов для навчання та соціального розвитку учнівської молоді».

  Атестацію в цьому році пройшли 12 педагогів: підтвердили 9 тарифний розряд та звання «старший вчитель» – 1 педагог;   присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст І категорії» -  3 педагогам; «Спеціаліст вищої  категорії» - 2 педагогам; відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії »- 5 педагогів та звання «вчитель – методист» – 3 педагоги; «старший вчитель» – 1 педагог.

  Протягом навчального року особливу увагу приділяли роботі з творчо обдарованою молоддю. Учні школи приймали участь у І-ІІІ  етапах Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Учні школи мають такі результати:

Районні олімпіади:

І місце - 10 учнів (2 - російська мова і література, 2-хімія,  1- історія; 2 -ОТМ, 2– технічна праця, 1 - інформатика); вчителі: Білоусова Т.О., Леус Т.А., Сушкова В.Г., Хода Г.Ф., Сідьорко А.С., Стрежак В.М.

ІІ місце -   20 учнів  ( 3 – правознавство, 2 – географія, 4 - російська мова і література, 3 – хімія, 2 – біологія,  2 – математика , 2 - історія, 2- ОТМ)

Вчителі: Мельник О.А., Кучетова Н.А., Сушкова В.Г., Полякова О.М., Максимович О.О., Фролова Т.К., Леус Т.А.,  Соколова Н.О., Білоусова Т.О., Хода Г.Ф.

ІІІ місце    - 13 учнів   ( 2 російська мова і література, 1 – українська мова і література, 2 хімія, 2 – біологія, 2 – географія,  1- інформатика, 2 – англійська мова, 1 – історія). Вчителі: Полякова О.В., Кудрявцева Е.Д., Северіна Л.О., Фролова Т.К., Мельник Г.С., Немченко І.З., Максимович О.О., Сідьорко А.С., Леус Т.А., Міщенко О.М., Соклолова Н.О., Чубенко І.В.

Міські олімпіади:

ІІ місце -  4 учня  ( 4 російська мова і література);вчитель Білоусова Т.О.

ІІІ місце – 5 учнів ( 2 – хімія, 1 – ОТМ, 1- російська мова і література, 1 – історія). Вчителі: Білоусова Т.О., Сушкова В.Г., Леус Т.А.

Обласні олімпіади:

ІІ місце  - 2 учня, Степаненко Вікторія, Баранець Ольга (російська мова і література);

 ІІІ місце -  1 учень, Литвиненко Злата (російська мова і література). вчитель: Білоусова Т.О.

 

       Протягом навчального року учнів школи брали участь у різноманітних конкурсах:

- Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика  - І місце

  Кучерова Марія, вчитель Міщенко О.М.;

- Всеукраїнський конкурс з українознавства «Патріот»;

- Всеукраїнський конкурс з українознавства «Соняшник»;

- Всеукраїнський математичний конкурс «Кенгуру – 2016»;

-  Всеукраїнський конкурс з фізики «Левеня»;

- Всеукраїнський конкурс природничих дисциплін «Колосок»;

- Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Грінвіч»;

- Всеукраїнській грі «Сокіл»(«Джура» учнівський колектив 7А класу, класний керівник Конох С.М. );

- міському конкурсі «Зоряне коло» (Заєць М., Бакун А., Конох К., Волошина Д., Грищенко В., Каверіна К.);

- обласному фестивалі «Театральна мозаїка» та міському конкурсі « Мій домашній улюбленець» учнівський колектив 7Б класу, класний керівник Соколова Н.О. );

   Юні хіміки  під керівництвом вчителя Леус Т.А. стали переможцями міського етапу конкурсу «Краща емблема з хімії» (ІІ місце – Яровий І., Кушнирова О.), конкурсу малюнків (І місце - Кучерова М., ІІ місце – Булгакова К.), конкурсі творчих робіт «Хімія в моєму житті» (Литвиненко З., Баранець О.)

   Вчителі російської мови і літератури  підгодовували переможців Міжнародного мовно – літературного конкурсу ім.. Т.Г. Шевченка ( Литвиненко З.),  міського конкурсу художнього читання «Души прекрасные порывы » ( Бакун А., Заєць М., Конох К), конкурсу творів Театру опери та балету, обласного конкурсу «Собори наших душ»,конкурсу диктантів до Дня Слов’янської писемності і культури (І місце – Гамзіна О., Сокол К., ІІІ місце – Токарєва Я. )

         За підсумками роботи в 2015 – 2016 навчальному році методичне об’єднання вчителів російської мови та літератури у рейтингу шкіл Індустріального району посіло І місце, нагороджено грамотою науково – методичного центру управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради.

          Леус Т.А. в 2015 – 2016 навчальному році стала переможцем міського конкурсу   на кращий кабінет хімії, в номінації «Кабінет хімії – творча лабораторія вчителя».

         В листопаді  2015 році проведений районний семінар – практикум молодих вчителів «Використання інноваційних технологій під час проведення сучасного уроку». Відкриті уроки провели  вчителі: Тищенко В.М., Немченко І.З., Дацків Е.В., Мухіна Т.М., Кравченко Т.Г.

 Наші учні вибороли ІІІ місце в міському турнірі з настільного хокею.

Команда правознавців «Молодь» посіла 4 місце у міських інтелектуальних змаганнях «Гладіатори права». (11А клас, Полякова О.В)

         Наші учні є лідерами в районних спортивних змаганнях. За підсумками  всіх змагань у 2014-2015 навчальному році КЗО «СЗШ № 45» зайняла ІІ місце.

         Наші команди з волейболу, футболу, гандболу, зі стрільби є незмінними призерами районних змагань. В цьому році команда футболістів завоювала перше місце в районі, та буде представляти Індустріальний район на рівні міста. 

 

 


1
2