Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 45" Дніпровської міської ради
 
49087, вул. С.Ковалевської, 88-А ,м.Дніпро, УКРАЇНА kzoszch45@ukr.net, 056 724-54-08


Наші досягнення

 

Переможці міських олімпіад 2015 - 2016

ІІ місце

Степаненко Вікторія

11А

рос. мова

Білоусова Т.О.

Баранець Ольга

рос. мова

Білоусова Т.О.

Кучерова Марія

рос. мова

Білоусова Т.О.

Литвиненко Злата

11А

рос. мова

Білоусова Т.О.

ІІІ  місце

Кучерова Марія

історія

Сушкова В.Г.

Логвінова Віра

рос. мова

Білоусова Т.О.

Філіпєв Єгор

хімія

Леус Т.А.

Родченков Михайло

10А

хімія

Леус Т.А.

 

 

Переможці районних олімпіад

2015 – 2016 н.р

І місце

Баранець Ольга

рос. мова

Білоусова Т.О.

Степаненко Вікторія

11А

рос. мова

Білоусова Т.О.

Кучерова Марія

історія

Сушкова В.Г.

Філіпєв Єгор

хімія

Леус Т.А.

Родченков Михайло

10А

хімія

Леус Т.А.

Степаненко Вікторія

11А

інформатика

Сідьорко А.С.

Матвєєв Руслан

технічна праця

Стрижак В.М.

Вишневецький Кирило

11А

технічна праця

Стрижак В.М.

ІІ місце

Плахова Крістіна

правознавство

Сушкова В.Г.

Степаненко Вікторія

11А

правознавство

Полякова О.В.

Литвиненко Злата

11А

правознавство

Полякова О.В.

Сорокіна Ірина

географія

Максимович О.О.

Філіпєв Єгор

географія

Максимович О.О.

Литвиненко Злата

11А

географія

Фролова Т.К.

Плахова Крістіна

історія

Сушкова В.Г.

Керимова Карина

10А

історія

Сушкова В.Г.

Родченков Михайло

10А

математика

Жиркова Л.В.

Токарєва Ярослава

хімія

Леус Т.А.

Леодамський Вадим

11А

хімія

Леус Т.А.

Литвиненко Злата

11А

біологія

Соколова Н.О.

Кучерова Марія

рос. мова

Білоусова Т.О.

Логвінова Віра

рос. мова

Білоусова Т.О.

В’юн Ольга

10А

рос. мова

Кремньова Н.В.

Литвиненко Злата

11А

рос. мова

Білоусова Т.О.

ІІІ місце

Шихмагомедова Вікторія

11А

історія

Полякова О.В.

Сорокіна Ірина

рос. мова

Северіна Л.О.

Бідник Наталія

рос. мова

Кудрявцева Е.Д.

Кучерова Марія

географія

Фролова Т.К.

Плахова Крістіна

англійська мова

Мельник Г.С.

Степаненко Вікторія

11А

анг. мова

Немченко І.З.

Онищенко Даніїл

математика

Мельник  О.А.

Леодамський Вадим

11А

інформатика

Сідьорко А.С.

Шавєрнєв Кирило

математика

Кучетова Н.А.

Семковська Лілія

хімія

Леус Т.А.

Литвиненко Злата

11А

хімія

Леус Т.А.

Кучерова Марія

укр..мова

Ільченко Т.З.

Токарєва Ярослава

біологія

Соколова Н.О.

Родченков Михайло

10А

біологія

Чубенко І.В.