49087, вул. С.Ковалевської, 88-А ,м.Дніпро, УКРАЇНА [email protected], 056 724-54-08

Разом переможемо1-В клас руханка "Чуча - чача"Платформа «MRIYA»Електронна реєстрація

Навчальна екскурсія

Учні 6-А класу разом з батьками відвідали музейний комплекс "Запорізька Січ "
21 трав. 2017

Наші у Києві...

Футбольна команда хлопців та дівчат, що вибороли першість області, перебуваєу Києві.
20 трав. 2017

17 трав. 2017

Вітаємо переможців!

Команда учнів 6 А класу стала переможцем районного конкурсу математичний брейн -ринг!
12 трав. 2017

Єдиний національний урок "Безпека на дорозі - безпека життя"

В рамках тижня безпеки дорожнього руху в школі пройшов Єдиний національний урок "Безпека на дорозі - безпека життя"
5 трав. 2017

Вітаємо переможців

В рамках тижня Червоного Хреста та дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ відбувся турнір з футбрлу серед учнів шкіл Дніпропетровської області (2005-2006 р.н.) Наша команда виборола ПЕРЕМОГУ і їде на Всеукраїнвький турнір до м. Київа.

Зустріч з видатними спотсменами

Під патронатом дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ відбулась зустріч учнів школи з футболістом паролімпійської збірної України - Щереметом Артемом та Владиславом Вороним - срібним призером молодіжного чемпіонату Європи зі спортивної боротьби